Nové Moser Max50 1250 profesionální stříhací strojek Zobrazit větší

Moser Max50 1250 profesionální stříhací strojek

Moser max50 je vylepšený Moser max45. Profi stříhací strojek na srst . Extrémně tichý a velmi spolehlivý. Silný motor bez vibrací. Výkon 50W. Stříhací hlavice 1mm a šířka 48 mm.

Více informací

2-5 dní

5 424 Kč

Množství:

Více informací

Nejvýkonnější a nejtišší strojek na zvířata pro kompletní úpravu srsti velkých psů a koček.Zvláště silný díky výkonnému motorku. 3300 otáček za minutu. Mimořádně lehký a tichý.

Precizní profesionální a pevná kovová stříhací hlavice vyrobená v Německu s délkou střihu 1 mm s jemnou roztečí zubů. Perfektní pro odstraňování zacuchané a slepené srsti. Rychlý systém výměny pro co nejjednodušší výměnu stříhací hlavice a snadné čištění.

Můžete ho bezpečně a pevně uchopit v ruce díky protiskluzové vložce.
 Energeticky efektivní zdroj napájení s nízkým napětím – extra bezpečný pro všechny, zvíře i použivatele!

Příslušenství:
- 1x stříhací hlavice 1mm
- kovové hřebeny na klip 6 a 13 mm
- čistící štěteček
- olej
 
Možnost dokoupení kovových hlavic nebo plastových hřebenů.
 
MOSER
Německá společnost založená v roce 1946 je dnes jedním z nejvýznamnějších světových výrobců stříhacích strojků, fénů, kulem a žehliček na vlasy. Od roku 1996 je MOSER součástí nadnárodní korporace WAHL Professional, patří tedy do největší světové korporace produkující výrobky pro profesionální i domácí péči o vlasy a zvířecí srst. Stříhací strojky Moser jsou nejprodávanější a nejpopulárnější výrobky tohoto druhu v České Republice

Prohlédnuté produkty

Při poskytování našich služeb používáme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace