Ostatní

Nasledujte nás na Facebooku

Country Dog Maintenance 15kg Zobrazit větší

Happy Dog Profi Line High Energy 30/20 20 kg

Pro dospělé psy s enormně zvýšenou potřebou živin. Vysoká koncentrace živin pro velmi aktivní psy. Balení 20 kg

Více informací

2-5 dní

982 Kč

Množství:

Více informací

Pro dospělé psy s enormně zvýšenou potřebou živin. Vysoká koncentrace živin pro velmi aktivní psy. Na bázi vydatného hovězího masa a loje. Ideální pro vytrvalostní mushing, caniscross, dog trekking, pulling a všechny další sporty a práce s vysokou tělesnou zátěží.Naše energeticky velmi bohaté krmivo Krokette 30-20 HIGH ENERGY poskytuje všem psům ve velmi vysoké fyzické zátěži veledůležité stavební bílkoviny pro obnovu krevních a svalových bílkovin a růst svalové hmoty. Vysoká koncentrace živin poskytuje aktivním psům již v malém objemu krmiva bohatý a rychlý přísun dostatečného množství bílkovin a tuků a tím zatěžuje trávící ústrojí jen minimální měrou. Energie koncentrovaná ve vydatném hovězím loji kryje enormně zvýšené potřeby pracovních a sportovních psů v období vrcholné fyzické aktivity, např. mushing, caniscross, agilitty, pulling, atd. Je vhodné též k výživě psů s vysokou psychickou zátěží, např. ostraha, čichové práce (stopy, drogy, výbušniny, záchranářští a lavinoví psi), canisterapie, atd. Hovězí lůj je doplněn "lehkým" drůbežím a rybím tukem, které jsou rychlým a pohotovým zdrojem spotřebované energie. Tato směs se dá rovněž nasadit jako „antistresové“ krmivo pro psy při dlouhých transportech a přepravě. Obsahuje všechny potřebné minerální látky, stopové prvky a vitamíny v množství a vzájemných poměrech optimalizovaných pro vysoce zatížené psy.

Analýza: Hrubý protein (min.%) 30
Hrubý tuk (min.%) 20
Hrubá vláknina (max.%) 3,0
Hrubý popel (max.%) 7,5
Vlhkost (max.%) 8,0
Vápník (%) 1,6
Fosfor (%) 0,9
Sodík (%) 0,3
Vitamíny
Vitamin A (m.j./kg) 12 000
Vitamin D3 (m.j./kg) 1 200
Vitamin E (mg/kg) 45
Vitamin K (mg/kg) 1,5
Vitamin B1 (mg/kg) 3
Vitamin B2 (mg/kg) 3
Vitamin B6 (mg/kg) 2,5
Biotin (µg/kg) 250
Kyselina pantotenová (mg/kg) 7,5
Niacin (mg/kg) 30
Kyselina listová (mg/kg) 2
Vitamin B12 (µg/kg) 45
Minerální látky
Železo (mg/kg) 60
Měď (mg/kg) 14
Mangan (mg/kg) 30
Zinek (mg/kg) 150
Jod (mg/kg) 1,5
Selen (mg/kg) 0,15
Ostatní
Kyselina linolová (%) 2,3
Využitelná energie (MJ/kg) 17,60

Složení: Hovězí škvarková moučka, pšeničná mouka, kukuřičná mouka, pšenice, drůbeží masová moučka, drůbeží tuk, sušený hemoglobín, rybí moučka, cukrovarské řízky, játrový hydrolyzát, minerální látky, vitamíny.

Prohlédnuté produkty

Při poskytování našich služeb používáme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace