Slevy

Nasledujte nás na Facebooku

Nové Akce! Nobby Starlight svítící míček nabíjení USB žlutá 6,5 cm Zobrazit větší

Nobby Starlight svítící míček nabíjení USB žlutá 6,5 cm

Aportování i za tmy! Nabíjení USB kabelem. Svítí 45 sekund po odrazu. Výdrž baterie 7 hod. Velikost 6,5cm. Bezhlučný, bez zvukových efektů.

Více informací

Skladem

246 Kč

-5%

259 Kč

Množství:

Více informací

Voděodolný USB míček ze silikonu, při dotyku bliká v 45 sekundovém intervalu, nabíjecí baterie, včetně USB kabelu, svítí po dobu cca. 7 hodin. Barva neonově zelená.
  • viditelnost zhruba 200 m
  • 2 - 3 hodiny svícení
  • automatické přepnutí do úsporného módu při nečinnosti 
  • dobíjení přes USB (cca 60 minut)
  • odolný ve vlhkém prostředí
  • robustní bezpečnostní krytka spínače a USB konektoru
Pro večerní aktivity potřebují pes a jeho páníček odpovídající vybavení. Svítící USB míček Nobby ze silikonu je pro takové aktivity to pravé. Při lehkém dotyku začne míček blikat neonově zelenou barvou ve 45 sekundovém intervalu a vyzývá psa k dovádění. Měkký, ale velmi odolný materiál a strukturovaný povrch míčku přispívají k péči o chrup a usnadňují uchopení míčku. Míček je dobře viditelný zejména za svítání nebo naopak po setmění.
 
Integrovanou baterii snadno dobijete pomocí přiloženého USB kabelu. Voděodolný silikonový míček bliká při plném dobití po dobu 7 hodin a zajistí tak Vašemu čtyřnohému kamarádovi dlouhotrvající zábavu.
 
Včetně vypínače ON/OFF. Bezhlučný, bez zvukových efektů.
 
Upozornění:
Při hře s touto hračkou mějte svého psa pod neustálým dohledem. Pravidelně míček kontrolujte , zda není poškozený. V takovém případě míček vyměňte, aby nedošlo ke zranění zvířete.

Při poskytování našich služeb používáme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace