Slevy

Nasledujte nás na Facebooku

Akce! Reflexní vesta pro psa Zobrazit větší

Nobby bezpečnostní LED svítící vesta pro psa

Svítící lehká LED-vesta z polyesteru, svítí až 2 hodiny ve 3 různých režimech, viditelná do 500 m, dobíjení přes USB. . 3 velikosti

Více informací

2-5 dní

427 Kč

-5%

449 Kč

Zvolte variantu produktu : 

  • 449 Kč 427 Kč

Množství:

Více informací

100% nepřehlédnutelný svítící vesta s LED diody a s vysoce viditelným reflexní popruhem přes hrudníkČlověk i zvíře jsou viditlení, což zvyšuje jejich bezpečnost.

V neonové žluté barvě. Materiál polyester. S červeným LED světlem.

Pomocí suchého zipu lze vestu rychle psovi upevnit kolem krku a na hrudníku.

Svítící vesta pro psy je praktickým průvodcem při nočních procházkách s Vaším čtyřnohým kamarádem nebo v ročních obdobích s nedostatkem světla. Vašeho psa budete vidět Vy i ostatní účastníci silničního provozu do vzdálenosti až 500 m po dobu 2 hodin.

Jakmile se LED světla vybijí, můžete je opětovně dobít pomocí USB kabelu, který je součástí balení.

Světlo můžete nastavit do tří různých režimů: pokud zmáčknete 1x tlačítko ON/OFF, bude světlo blikat v krátkých intervalech a bude dobře viditelné při setmění nebo deštivém počasí.

Pokud zmáčknete tlačítko ještě jednou, prodloužíte tak intervaly blikání. Nastavením do třetího režimu bude červené světlo svítit nepřetržitě a Váš pes tak bude nepřehlédnutelný i pro ostatní účastníky silničního provozu. Vašeho psa tak již nikdy při společných procházkách neztratíte z dohledu!


Velikosti:

S - obvod krku 30-40cm, obvod hrudníku 45-55cm

M - obvod krku 40-55cm, obvod hrudníku 55-70cm

L - obvod krku 55-75cm, obvod hrudníku 70-95cm

Při poskytování našich služeb používáme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace