Slevy

Nasledujte nás na Facebooku

DOPRAVA A PLATBA ZBOŽÍ

· OSOBNÍ ODBĚR

· ZÁSILKOVNA

· POŠTA - ČR

· PPL - ČR

· DPD - ČR

OSOBNÍ ODBĚR

Pokud se rozhodnete zboží vyzvednou osobně na adrese Novohradská 146, České Budějovice (Nové Hodějovice, naproti hotelu Laguna), neplatíte za dopravu. Tato služba je vždy zdarma. O připravenosti zboží k vyzvednutí Vás budeme  informovat pomocí emailu použitého při tvorbě objednávky.  V tomto případě je platba prováděna převodem na účet předem nebo v hotovosti při převzetí. Termín převzetí si můžete objednat emailem nebo na tel.: 777 146 979  po obdržení zprávy o Vaší připravené zásilce.

PŘI NÁKUPU NAD 1.500,- DOPRAVA PO ČB A OKOLÍ ZDARMA

Vámi objednané zboží bude doručeno, dle domluvy s naším pracovníkem, na místo Vámi určené. Rozvoz po Českých Budějovicích a okolí  u objednávek nad 1.500,- Kč je zdarma. O připravenosti zboží k rozvozu Vás budeme  informovat pomocí emailu použitého při tvorbě objednávky a zároveň s Vámi domluvíme vhodný čas dodání. V tomto případě je platba prováděna převodem na účet předem.

Obce na které se vztahuje doprava zdarma: Borek, Boršov nad Vltavou, Dobrá Voda u ČB, Doubravice, Dubičné, Heřmaň, Homole,Hrdějovice, Nedabyle, Nová Ves u ČB, Nové Homole, Roudné, Rudolfov, Srubec, Stará Pohůrka, Staré Hodějovice, Šindlovy Dvory, Včelná, Vráto

POŠTOVNÉ A BALNÉ PŘI ROZESLÁNÍ V SÍTI ZÁSILKOVNA- ČR

PPL - bankovní převod:

Balík do 5 kg a do 70cm – 65,- Kč

PPL - na dobírku:

Balík do 5 kg  a do 70cm - 100,- Kč

 V případě platby bankovním převodem uhradíte platbu na číslo účtu 198411576/0600. Po připsání platby na náš účet, Vám bude zboží odesláno. V eshopu si při objednávce vyberte  výdejní místo, které máte nejblíž. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám přijde SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.

POŠTOVNÉ A BALNÉ PŘI ROZESLÁNÍ ČESKOU POŠTOU - ČR

ČP –  balík do ruky - bankovní převod:

Balík do 20 kg –  135,- Kč

ČP –  balík do ruky - dobírka:

Balík do 20 kg  - 170,- Kč

V případě platby bankovním převodem uhradíte platbu na číslo účtu 198411576/0600. Po připsání platby na náš účet, Vám bude zboží odesláno Českou poštou, jako obchodní balík. Maximální hmotnost jednoho balíku  je 20 kg. V případě, že se objednané zboží nelze zaslat v jednom balíku ( např. kombinace křehkého a těžkého zboží ) bude zásilka rozdělena do dvou balíků - poštovné se zvyšuje. V případě dobírky platbu uhradíte doručovateli při převzetí balíčku.

POŠTOVNÉ A BALNÉ PŘI ROZESLÁNÍ PPL- ČR

PPL - bankovní převod:

Balík do 30 kg – 130,- Kč

PPL - na dobírku:

Balík do 30 kg  - 165,- Kč

 V případě platby bankovním převodem uhradíte platbu na číslo účtu 198411576/0600. Po připsání platby na náš účet, Vám bude zboží odesláno službou PPL. V tomto případě Vám zboží doveze firma PPL až k Vám domů,   předem budete telefonicky informováni dopravcem. V případě, že se objednané zboží nelze zaslat v jednom balíku ( např. kombinace křehkého a těžkého zboží ) bude zásilka rozdělena do dvou balíků -  poštovné se  zvyšuje. V případě dobírky platbu uhradíte přepravci při doručení balíčku.

 

POŠTOVNÉ A BALNÉ PŘI ROZESLÁNÍ DPD- ČR

PPL - bankovní převod:

Balík do 30 kg – 160,- Kč

PPL - na dobírku:

Balík do 30 kg - 195,- Kč

 V případě platby bankovním převodem uhradíte platbu na číslo účtu 198411576/0600. Po připsání platby na náš účet, Vám bude zboží odesláno službou DPD. V tomto případě Vám zboží doveze firma DPD až k Vám domů,   předem budete telefonicky informováni dopravcem. V případě, že se objednané zboží nelze zaslat v jednom balíku ( např. kombinace křehkého a těžkého zboží ) bude zásilka rozdělena do dvou balíků -  poštovné se  zvyšuje. V případě dobírky platbu uhradíte přepravci při doručení balíčku.

 

URČENÍ PLATBY:

  • převodem – pro tento způsob platby je nutno, aby zákazník nejprve uhradil částku na bankovní účet číslo 198411576/0600 (jako variabilní symbol použijete číslo objednávky). Teprve potom může být zboží zasláno.
  • dobírka – platba hotově přepravci

TERMÍN DODÁNÍ:

Zboží je expedováno do 2 - 7 dnů pracovních dnů. V případě, že by byla dodací lhůta delší, budeme Vás informovat o termínu a možnostech dodávky.


Při poskytování našich služeb používáme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace