DOPRAVA A PLATBA ZBOŽÍ

· OSOBNÍ ODBĚR

· ZÁSILKOVNA

· POŠTA - ČR

· PPL - ČR

OSOBNÍ ODBĚR

Pokud se rozhodnete zboží vyzvednou osobně na adrese Novohradská 146, České Budějovice (Nové Hodějovice, naproti hotelu Laguna), neplatíte za dopravu. Tato služba je vždy zdarma. O připravenosti zboží k vyzvednutí Vás budeme  informovat pomocí emailu použitého při tvorbě objednávky.  V tomto případě je platba prováděna převodem na účet předem nebo v hotovosti při převzetí. Termín převzetí si můžete objednat emailem nebo na tel.: 777 146 979  po obdržení zprávy o Vaší připravené zásilce. Otevírací doba je vždy po předchozí domluvě.

POŠTOVNÉ A BALNÉ PŘI ROZESLÁNÍ V SÍTI ZÁSILKOVNA- ČR

PPL - bankovní převod:

Balík do 5 kg a do 50cm – 85,- Kč

PPL - na dobírku:

Balík do 5 kg  a do 50cm - 120,- Kč

 V případě platby bankovním převodem uhradíte platbu na číslo účtu 198411576/0600. Po připsání platby na náš účet, Vám bude zboží odesláno. V eshopu si při objednávce vyberte  výdejní místo, které máte nejblíž. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám přijde SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.

POŠTOVNÉ A BALNÉ PŘI ROZESLÁNÍ ČESKOU POŠTOU - ČR

ČP –  balík do ruky - bankovní převod:

Balík do 50 kg –  165,- Kč

ČP –  balík do ruky - dobírka:

Balík do 50 kg  - 200,- Kč

V případě platby bankovním převodem uhradíte platbu na číslo účtu 198411576/0600. Po připsání platby na náš účet, Vám bude zboží odesláno Českou poštou, jako obchodní balík. Maximální hmotnost jednoho balíku  je 20 kg. V případě, že objednané zboží nelze zaslat v jednom balíku ( např. kombinace křehkého a těžkého zboží ) bude zásilka rozdělena, po domluvě s kupujícím, do dvou balíků - poštovné se zvyšuje. V případě dobírky platbu uhradíte doručovateli při převzetí balíčku.

POŠTOVNÉ A BALNÉ PŘI ROZESLÁNÍ PPL- ČR

PPL - bankovní převod:

Balík do 30 kg a do 120cm– 175,- Kč

PPL - na dobírku:

Balík do 30 kg a do 120cm - 210,- Kč

 V případě platby bankovním převodem uhradíte platbu na číslo účtu 198411576/0600. Po připsání platby na náš účet, Vám bude zboží odesláno službou PPL. V tomto případě Vám zboží doveze firma PPL až k Vám domů,   předem budete telefonicky informováni dopravcem. V případě, že objednané zboží nelze zaslat v jednom balíku ( např. kombinace křehkého a těžkého zboží ) bude zásilka rozdělena, po domluvě s kupujícím, do dvou balíků - poštovné se zvyšuje. V případě dobírky platbu uhradíte přepravci při doručení balíčku.

 

URČENÍ PLATBY:

  • převodem – pro tento způsob platby je nutno, aby zákazník nejprve uhradil částku na bankovní účet číslo 198411576/0600 (jako variabilní symbol použijete číslo objednávky). Teprve potom může být zboží zasláno.
  • dobírka – platba hotově přepravci

TERMÍN DODÁNÍ:

Dodací lhůta je vždy uvedena u konkrétního zboží, v případě zboží skladem, zasíláme druhý pracovní den od obdržení objednávka. Pokud by byla dodací lhůta delší, budeme Vás informovat o termínu a možnostech dodávky.