DOPRAVA A PLATBA ZBOŽÍ

· OSOBNÍ ODBĚR

· ÚLOŽENKA

· POŠTA - ČR

· PPL - ČR

· DPD - ČR

OSOBNÍ ODBĚR

Pokud se rozhodnete zboží vyzvednou osobně na adrese Novohradská 146, České Budějovice (Nové Hodějovice, naproti hotelu Laguna), neplatíte za dopravu. Tato služba je vždy zdarma. O připravenosti zboží k vyzvednutí Vás budeme  informovat pomocí emailu použitého při tvorbě objednávky.  V tomto případě je platba prováděna převodem na účet předem. Termín převzetí si můžete objednat emailem nebo na tel.: 777 146 979  po obdržení zprávy o Vaší připravené zásilce.

PŘI NÁKUPU NAD 1.500,- DOPRAVA PO ČB A OKOLÍ ZDARMA

Vámi objednané zboží bude doručeno, dle domluvy s naším pracovníkem, na místo Vámi určené. Rozvoz po Českých Budějovicích a okolí  u objednávek nad 1.500,- Kč je zdarma. O připravenosti zboží k rozvozu Vás budeme  informovat pomocí emailu použitého při tvorbě objednávky a zároveň s Vámi domluvíme vhodný čas dodání. V tomto případě je platba prováděna převodem na účet předem.

Obce na které se vztahuje doprava zdarma: Borek, Boršov nad Vltavou, Dobrá Voda u ČB, Doubravice, Dubičné, Heřmaň, Homole,Hrdějovice, Nedabyle, Nová Ves u ČB, Nové Homole, Roudné, Rudolfov, Srubec, Stará Pohůrka, Staré Hodějovice, Šindlovy Dvory, Včelná, Vráto

OSOBNÍ ODBĚR PROSTŘEDNICTVÍM SÍTĚ VÝDEJNÍCH MÍST ULOŽENKA - ČR:

Balík do 20kg - 90,-Kč, u objednávky
Na pobočky DPD - 90,- Kč.


Další možností osobního odběru je využití sítě výdejních míst Uloženka, která provozuje třetí strana. Seznam výdejních míst naleznete ZDE. Platba na místě při převzetí zásilky (dobírka Uloženka) nebo bank. převodem předem. Doba uložení na výdejních místech Uloženka je 7 dnů.

Max. rozměry zásilky: 80 x 60 x 42 cm

POŠTOVNÉ A BALNÉ PŘI ROZESLÁNÍ ČESKOU POŠTOU - ČR

ČP –  balík do ruky - bankovní převod:

Balík do 20 kg –  130,- Kč

ČP –  balík do ruky - dobírka:

Balík do 20 kg  - 165,- Kč

V případě platby bankovním převodem uhradíte platbu na číslo účtu 198411576/0600. Po připsání platby na náš účet, Vám bude zboží odesláno Českou poštou, jako obchodní balík. Maximální hmotnost jednoho balíku  je 20 kg. V případě, že se objednané zboží nelze zaslat v jednom balíku ( např. kombinace křehkého a těžkého zboží ) bude zásilka rozdělena do dvou balíků - poštovné se zvyšuje. V případě dobírky platbu uhradíte doručovateli při převzetí balíčku.

POŠTOVNÉ A BALNÉ PŘI ROZESLÁNÍ PPL- ČR

PPL - bankovní převod:

Balík do 30 kg – 255,- Kč

PPL - na dobírku:

Balík do 30 kg - 290,- Kč

 V případě platby bankovním převodem uhradíte platbu na číslo účtu 198411576/0600. Po připsání platby na náš účet, Vám bude zboží odesláno službou PPL. V tomto případě Vám zboží doveze firma PPL až k Vám domů,   předem budete telefonicky informováni dopravcem. V případě, že se objednané zboží nelze zaslat v jednom balíku ( např. kombinace křehkého a těžkého zboží ) bude zásilka rozdělena do dvou balíků -  poštovné se  zvyšuje. V případě dobírky platbu uhradíte přepravci při doručení balíčku.

 

POŠTOVNÉ A BALNÉ PŘI ROZESLÁNÍ DPD- ČR

PPL - bankovní převod:

Balík do 30 kg – 110,- Kč

PPL - na dobírku:

Balík do 30 kg - 145,- Kč

 V případě platby bankovním převodem uhradíte platbu na číslo účtu 198411576/0600. Po připsání platby na náš účet, Vám bude zboží odesláno službou DPD. V tomto případě Vám zboží doveze firma DPD až k Vám domů,   předem budete telefonicky informováni dopravcem. V případě, že se objednané zboží nelze zaslat v jednom balíku ( např. kombinace křehkého a těžkého zboží ) bude zásilka rozdělena do dvou balíků -  poštovné se  zvyšuje. V případě dobírky platbu uhradíte přepravci při doručení balíčku.

 

URČENÍ PLATBY:

  • převodem – pro tento způsob platby je nutno, aby zákazník nejprve uhradil částku na bankovní účet číslo 198411576/0600 (jako variabilní symbol použijete číslo objednávky). Teprve potom může být zboží zasláno.
  • dobírka – platba hotově přes poštu nebo firmu PPL
  • dobírk Uloženka –  při vyzvednutí na pobočce Uloženka

TERMÍN DODÁNÍ:

Zboží je expedováno do 2 - 7 dnů pracovních dnů. V případě, že by byla dodací lhůta delší, budeme Vás informovat o termínu a možnostech dodávky.


Při poskytování našich služeb používáme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace