Nasledujte nás na Facebooku

Nové Akce! Nobby náhubek fixační podložený Zobrazit větší

Nobby náhubek fixační podložený

Podložený nylonový náhubek Nobby zabraňuje psovi kousat, ale nebrání mu v pití ani v dýchání. 3 velikosti

Více informací

2-9 dní

113 Kč

-5%

119 Kč

Zvolte variantu produktu : 

  • 119 Kč 113 Kč
  • 119 Kč 113 Kč
  • 129 Kč 123 Kč

Množství:

Více informací

obby nylonový náhubek je vyroben z odolného nylonu a je doplněn extra jemnou podšívkou pro větší pohodlí pejska.

Náhubek má nastavitelný řemínek. Podložený nylonový náhubek zabraňuje psovi kousat, ale nebrání mu v pití ani v dýchání. Pro stanovení správné velikosti je nutné změřit obvod čumáku.

Lze použít i jako tréninková ohlávka ke snadné ovladatelnosti psa. Lze připojit vodítko na D kroužek a tím vznikne ohlávka. Náhubek obtáhne psův čenich a dává jednoznačně najevo, kdo je pánem. Současně tak pes získá pocit důvěry. Psa jednoduše zastavíme mírným tahem za vodítko už v momentě, kdy spatří jiné zvíře.

Pes je nucen otočit hlavu k pánovi a přijímat další povely. Mějte na paměti, že náhubek nesmí být příliš těsný!

Velikosti:

Velikost L -Obvod čumáku: 18-30 cm, Popruh na krk: 16-28 cm, Vhodné pro plemena typu např. Knírač střední, Dobrman (fena), Retrívr (fena) Staffordšírský teriér.

Velikost XL - Obvod čumáku: 23- 34cm, Popruh na krk: 20-30cm, Vhodné pro plemena typu např. Knírač velký, Dobrman (pes), Retrívr (pes) Rottweiler (fena).

Velikost XXL - Obvod čumáku: 28-38 cm, Popruh na krk: 22-35cm, Vhodné pro největší plemena, např. Rottweiler (pes), Leonberger, Německá doga.

Při poskytování našich služeb používáme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace