HALTI NO-PULL postroj proti tahání psem

HALTI speciální postroj proti tahání psa na vodítku. 3 velikosti

Více informací

Dostupnost:  

Skladem

631 Kč

Zvolte variantu produktu : 

  • 631 Kč
  • 795 Kč 755 Kč

Množství:

Více informací

Speciální výcvikový postroj pro psy, kteří táhnou na vodítku. Při tahu se postroj utáhne a pes půjde poslušně u nohy.

Praktický výcvikový postroj od Company of Animals promění procházku s vaším čtyřnohým společníkem v příjemný zážitek. Měkký nylonový popruh a flexibilní síťovina na hrudi umožňuje pohodlné nošení. Pes je pod kontrolou a přesto má dostatečnou svobodu pohybu. Polstrování na hrudních popruzích zajišťuje zvýšené pohodlí. Popruhy se nezařezávají do pokožky a srsti ani při silném tahu. Fixaci postroje zajiťuje kovový kroužek, který se na zádech spojuje spolu s ramenním popruhem do pevné kovové spony.
 
Pokud pes za vodítko tahá, popruhy se stáhnou a pomohou Vám dostat psa pod kontrolu. Postroj jemným způsobem naučí psa chodit na vodítku, aniž by za něj neustále tahal.

Barva černá.velikost/obvod hrudníku:

S - 36 – 64 cm, šířka popruhů: 2 cm  ( Jack Russell, West Highland Terrier )

M -  58 – 86 cm, obvod krku: 34-50 cm, šířka popruhů: 2 cm, velikost polstrování na hrudi: d 13,5 x š 12,5 cm ( bígl, border kolie, boxer, dalmatin, německý ovčák, zlatý retrívr, husky, labrador, výmarský ohař, maďarský ohař krátkosrstý )


L - 80 – 120 cm,  obvod krku: 36-60 cm, šířka popruhů: 2 cm, velikost polstrování na hrudy: d 14,5 x š 13,5 cm ( akita inu, knírač velký, malamut, rotvajler, rhodéský ridgeback, irský vlkodav, labradoodle, novofundlandský pes )